Poziv roditeljima za interaktivno web predavanje - Emocije i emocionalna pismenost djece

OTVORENE PRIJAVE ZA PETO INTERAKTIVNO WEB PREDAVANJE ZA RODITELJE

Dragi roditelji,
Dugogodišnje voditeljice Rastimo zajedno programa podrške roditeljstvu osmislile su seriju od još tri nova interaktivna web predavanja pod nazivom "RZ mini"!
Cilj "RZ mini" interaktivnih web predavanja je omogućiti učenje i razmjenu ideja o važnim roditeljskim pitanjima. Nakon prva tri predavanja - igra, granice i korištenje medija – održana tijekom studenog i prosinca 2020. kreirana su još tri predavanja – emocionalna pismenost djece, izljevi bijesa kod djece te odgovorno i samostalno dijete.
"RZ mini" interaktivna web predavanja su besplatna za roditelje te se održavaju putem aplikacije Zoom, zbog čega je broj sudionika ograničen na 100 osoba po predavanju.
Peto interaktivno predavanju pod nazivom
EMOCIJE I EMOCIONALNA PISMENOST DJECE
održat će se u
ponedjeljak 19. 4. 2021. u 17.00 sati,
a vodit će ga psihologinje Renata Milanković Belas i Minja Jeić.

Za sudjelovanje na predavanju potrebno  je registrirati se na link:

Nakon registracije primit ćete mail s podacima za uključivanje na predavanje.

Prijave za ostala interaktivna web predavanja bit će otvorene nekoliko dana prije održavanja istih.

Vidimo se u virtualnom svijetu!