Suradnja s roditeljima

Kutići za roditelje

Kutići za roditelje nalaze se u garderobi. U kutiću možete pročitati obavijesti o životu i radu skupine ili vrtića, i dostignućima i osobitostima djece u skupini.
Individualne konzultacije s odgojiteljima održavaju se od 17.00 – 18.00 sati.

Pavlinovićeva 8

PČELICE srijeda
JEŽIĆI četvrtak
PUŽIĆI srijeda

U dogovoru s odgojiteljima može se promijeniti termin konzultacija.

Individualne konzultacije sa članovima stručnog tima

Konzultacije sa članovima stručnog tima održavaju se prema dogovoru s roditeljima uz prethodnu najavu osobno ili na navedene brojeve telefona.

Roditeljski sastanci

Tijekom pedagoške godine svaka skupina ima četiri roditeljska sastanka. Prvi se održava do sredine listopada, drugi početkom prosinca, treći u ožujku i četvrti u svibnju ili lipnju. Na prvom roditeljskom sastanku se dobivaju informacije o planu rada u pedagoškoj godini. Drugi i treći sastanak organiziraju se kao radionica za roditelje i djecu ili kao predavanje na stručnu temu. Četvrti sastanak je prezentacija rada s djecom. Roditeljske sastanke vode odgojitelji, a po potrebi i članovi stručnog tima. Obavijesti o roditeljskim sastancima možete pročitati u kutićima za roditelje.